• english
 • polski
 • Zapraszamy wszystkie media oraz organizacje zajmujące sie propagowaniem języka Java do współpracy podczas tworzenia Java Developers’ Day 2008!

  Zainteresowanych patronatem medialnym prosimy o przesłanie maila na adres anna.kolodziejczyk@proidea.org.pl.

   

  helion

  Wydawnictwo Helion

   

  IT w Krakowie

  Inicjatywa “IT w Krakowie” jest prowadzona przez nieformalną i niezależną grupę osób, która ma za zadanie integrację, promowanie oraz rozwój społeczności informatycznej w Krakowie.

   

  J2ee

  j2ee.pl to blog kilku pasjonatów języka Java. Staramy się uzupełnić polską część Internetu o opis ważnych i ciekawych technologii - od podstaw do zagadnień zaawansowanych. Wspieramy, głównie poprzez reklamę, najciekawsze branżowe wydarzenia w Polsce.

   

  Polish Java User Group

  Polish Java User Group jest organizacją zrzeszającą programistów i entuzjastów technologii Java. Głównym celem grupy jest popularyzacja Javy, związanych z nią technologii oraz innych nowoczesnych metodologii tworzenia systemów informatycznych. Działając od 1999 roku mogą poszczycić się m.in.: organizacją kilku konferencji w tym dwóch z udziałem Bruce’a Eckela. Pierwsze polskie wydanie “Thinking in Java” to także jeden z ich projektów.

  Proidea