• english
 • polski
 • Platynowy Sponsor

  Krakowska firma DRQ S.A. z początkiem IV kwartału 2008 roku połączy się z warszawską firmą ABG S.A., która posiada 100% udziałów w spółce. Zmianie ulegnie nazwa spółki z DRQ na ABG. Jedną z istotnych przesłanek połączenia jest uporządkowanie kompetencji w grupie Asseco. W strukturach nowej Spółki ABG S.A. pozostaną sektory: rolnictwo, telekomunikacja, opieka zdrowotna, energetyka, służby mundurowe, służby komunalne. Wszystkie kompetencje spółki DRQ S.A. po połączeniu będą skupione w Pionie Telekomunikacja (firma ABG S.A.).

  Usługi

  Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania na zamówienie, pod konkretne potrzeby klientów. Usługi świadczone obejmują pełne spektrum zagadnień związanych z wytwarzaniem oprogramowania: od analiz biznesowych, poprzez projektowanie i implementację, skończywszy na wdrożeniu i integracji stworzonego oprogramowania.

  Kompetencje

  Posiadamy szerokie kompetencje w zakresie technologii tworzenia oprogramowania, m. in.: Java / J2EE, C/C++, Microsoft .Net oraz popularnych platform aplikacyjnych (BEA, IBM, ATG, Oracle, WebMetods).

  Nie jesteśmy jedynie wytwórcą oprogramowania – jako cel spółka stawia sobie rozumienie procesów biznesowych i branży swoich klientów, dzięki czemu oferowane rozwiązania dużo lepiej pasują do rzeczywistych potrzeb Klienta.

  Standardy

  Gwarancją najwyższej jakości usług są przyjęte standardy jakości potwierdzone normami PN-EN ISO 9001:2001, AQAP 2110 oraz zgodność z metodykami PMI/PMBOK oraz CMMI level 2 i 3.

  Zasoby ludzkie

  W Pionie Telekomunikacja zatrudnionych będzie prawie 270 pracowników. Zespół inżynierów pionu - to świetnie wykształceni absolwenci najlepszych polskich uniwersytetów. Wszyscy pracownicy działu projektów posiadają wykształcenie wyższe potwierdzone stopniem magistra (lub są w trakcie studiów wyższych), na kierunkach informatycznych lub pokrewnych. Posiadają oni zarówno solidne podstawy teoretyczne pozwalające projektować rozwiązania zgodnie ze sztuką, jak i doświadczenie praktyczne w realizacji projektów komercyjnych.

  Odwiedź nasze stoisko podczas JDD 2008, dowiesz się więcej!

   

  Złoty Sponsor

  Sabre Holdings jest światowym liderem na rynku podróży sprzedającym produkty turystyczne oraz oferującym dystrybucję i rozwiązania technologiczne dla przemysłu turystycznego. Działając w myśl naszego motta, łączymy ludzi dzięki najlepszym rozwiązaniom w świecie podróży, uczyniliśmy innowacyjność istotą naszej działalności. W 2000 roku firma zawitała do Polski. Obecnie Centrum Rozwoju Sabre w Krakowie zatrudnia około 300 światowej klasy programistów, którzy tworzą oprogramowanie dla ponad 200 linii lotniczych, 50 000 biur podróży i ponad miliona użytkowników portali internetowych takich jak travelocity.com czy lastminute.com. Firma zapewnia wspaniałe warunki pracy, rozwoju kariery, oraz możliwości współpracy z kolegami z całego świata w branży, która jest jedną z najbardziej ekscytujących i interesujących. Nowe wyzwania, możliwość podróżownia i ciągłego udoskonalania swoich umiejętności, pracy w najnowszych technologiach to tylko wstęp do tego, co Centrum rozwoju Sabre w Krakowie ma do zaoferowania swoim pracownikom.

   

  JBoss, a division of Red Hat, is the leader in enterprise class, open source middleware. JBoss Enterprise Middleware is comprised of certified, supported platform and framework distributions that are based on jboss.org projects. A true alternative to pricey, monolithic proprietary software stacks, JBoss Enterprise Middleware is a comprehensive open source software infrastructure portfolio that includes both integrated platforms and plug-and-play frameworks that give users more flexibility and technology choice. Enterprises can deploy any JBoss product today and add to their IT infrastructure as needed in future. JBoss includes market-leading open source technologies such as Application Platform, Portal Platform, SOA Platform, Hibernate Framework, jBPM Framework, Rules Framework and Seam Framework.

   

  IBM - jedna z największych na świecie firm informatycznych, od ponad 80 lat jest liderem w zakresie wspierania innowacyjności w biznesie. W ofercie firmy znajduje się szeroki zakres usług doradczych i informatycznych, oprogramowanie oraz systemy i technologie informatyczne.

  IBM Polska Sp. z o.o. działa od 1991 roku i zatrudnia obecnie ponad 1800 osób. Główna siedziba firmy mieści się w Warszawie, a oddziały, między innymi, w Katowicach, Poznaniu, Wrocławiu i Krakowie. Zmiana strategii i rozbudowanie kompetencji w kierunku oferty usługowej pozwala firmie kompleksowo zaspakajać potrzeby rynku - od doradztwa strategicznego, poprzez dostarczanie odpowiednich rozwiązań informatycznych, aż do całościowego przejęcia zarządzania infrastrukturą IT w ramach usług outsourcingowych.

  Doradztwo biznesowe świadczy dział IBM Global Business Services, utworzony w 2002 roku w wyniku przejęcia części doradczej PwC Consulting. Usługi z zakresu budowy i modernizacji infrastruktury informatycznej leżą w kompetencjach działu IBM Global Technology Services. Dostarczaniem rozwiązań softwarowych zajmuje się dział IBM Software Group. IBM to także wiodący dostawca sprzętu informatycznego - w ofercie działu Systems and Technology Group znajduje się szeroka gama rozwiązań, zarówno dla firm z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw, jak i korporacji międzynarodowych. Firma IBM zajmuje pierwsze miejsce na polskim rynku serwerów.

  Srebrny Sponsor

   

  Firma ALAN SYSTEMS Sp. z o.o. jest specjalistą w dziedzinie oprogramowania typu Business Intelligence i liderem wdrożeń na rynku dedykowanych systemów zarządzania przedsiębiorstwem. Firma istnieje od 1999 roku i posiada swoje oddziały w Wiedniu, Katowicach oraz Rybniku. Ogromne doświadczenie młodego, kreatywnego zespołu, ciągły nacisk na rozwój oraz kontakt z najnowszymi technologiami pozwoliły firmie zająć stabilną i wiarygodną pozycję na rynkach krajowych i zagranicznych.
  Realizowane przez nas projekty informatyczne znalazły zastosowanie zarówno w dużych koncernach jak i w średniej wielkości firmach. Z powodzeniem współpracujemy z naszymi Klientami na rzecz rozwoju aplikacji internetowych. Specjalizujemy się w tworzeniu zaawansowanych systemów realizujących indywidualne wymagania Klienta. Zapewniamy naszą pomoc począwszy od analizy potrzeb Klienta, poprzez integrację stworzonych aplikacji z systemami pracującymi u Klienta, szkolenie kadry pracowniczej, a kończąc na wsparciu technicznym wdrożonego oprogramowania.
  Zaufanie naszych Klientów oraz ich rosnące oczekiwania, zobowiązują nas do zagwarantowania optymalnych usług i produktów o najwyższej jakości i niezawodności.

   

  e-point SA to uznany software house, lider biznesowych zastosowań technologii Java na rynku polskim. Firma specjalizuje się w tworzeniu dedykowanych rozwiązań internetowych dla biznesu, korzystając z własnego środowiska programistycznego OneWeb, uznanych standardów informatycznych (Java 2 Enterprise Edition, Linux) oraz oprogramowania dostarczanego przez międzynarodowych partnerów (IBM, Intel, Oracle).

  Dzięki unikalnemu połączeniu własnej technologii z doświadczonym zespołem architektów, inżynierów, menedżerów i programistów e-point SA potrafi szybko i skutecznie zaprojektować i zbudować, a następnie utrzymać systemy informatyczne dające prawdziwą wartość i przewagę konkurencyjną klientom firmy.

   e-point SA tworzy:
  • Portale korporacyjne,
  • Systemy e-commerce,
  • Aplikacje dedykowane.

  Profesjonalizm i innowacyjność przedsięwzięć realizowanych przez e-point SA była wielokrotnie nagradzana. W 2007 roku Międzynarodowe Stowarzyszenie Project Management (IPMA) przyznało firmie główną nagrodę w prestiżowym konkursie „Project Excellence Award Polska” za stworzenie platformy e-commerce dla europejskiego oddziału korporacji Amway.

  W uznaniu dla prowadzonej polityki kadrowej firma e-point SA została nagrodzona godłem „Inwestor w Kapitał Ludzki”.

   

  Oracle jest największym na świecie dostawcą oprogramowania dla przedsiębiorstw. Firma zatrudnia 84 tys. specjalistów, zaś jej roczny obrót wynosi 22,4 mld USD. Oracle Polska zatrudnia 250 osób i współpracuje z 300 firmami partnerskimi. W roku kalendarzowym 2007 polski oddział Oracle osiągnął obroty ponad 422 mln PLN.

   

  Sponsor

   

  Motorola jest światowym liderem w dziedzinie telekomunikacji, należącym do grona firm z listy Fortune 100. Rozwija technologie, produkty oraz usługi umożliwiające mobilną komunikację. W skład jej portfolio wchodzą: infrastruktura telekomunikacyjna, korporacyjne rozwiązania mobilne, cyfrowe urządzenia multimedialne, modemy przewodowe, telefony komórkowe oraz akcesoria Bluetooth. Jest zaangażowana w tworzenie nowej generacji rozwiązań komunikacyjnych służących zarówno pojedynczym użytkownikom, firmom, jak i rządom. W 2007 roku globalna sprzedaż Motoroli wyniosła 36,6 mld USD.

  Więcej informacji na www.motorola.com

   

  B2B Sp. z o. o. - Red Hat Authorized Distributor

  Misja i cel:

  Naszą misją jest zaspokajanie potrzeb informatycznych poprzez dostarczanie bezpiecznych, stabilnych, przyjaznych i najnowocześniejszych produktów i usług.

  Kim jesteśmy:

  B2B Sp. z o. o. została założona w roku 2000 przez pasjonatów otwartego oprogramowania. Stałe podnoszenie kwalifikacji pozwoliło nam nawiązać ścisłą współpracę z Red Hat. B2B została pierwszym autoryzowanym partnerem Red Hat w Polsce. W roku 2004 uzyskaliśmy tytuł - Red Hat Advanced Business Partner, od roku 2006 Red Hat Authorized Distributor. Ten zaszczytny tytuł posiada niewiele firm na świecie.
  Dzięki posiadanej autoryzacji, płynącym z niej prawom i obowiązkom inżynierowie B2B mają pełny i stały dostęp do najnowszych rozwiązań stosowanych przez Red Hat.

  Kadra:

  to osoby z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu rozwiązań informatycznych, zarządzaniu i doradztwie IT w zastosowaniach komercyjnych.

  Podstawowa oferta handlowa:

  • oprogramowanie RedHat ® Enterprise Linux i Jboss - dla stacji roboczych i serwerów,
  • doradztwo w zakresie wyboru systemów i dostawców usług informatycznych,
  • dedykowane szkolenia i warsztaty

  Proidea